Plaatsvervangend directeur: Jos Koopman

email: j.koopman@kompas-denbommel.nl

 

Juf groep 1/2: Eline Pladdet- van Biert

    Werkdagen: maandag/dinsdag

    Email: E.pladdet@kompas-denbommel.nl

 

Juf groep 1/2: Herma Meijerink

    Werkdagen: woensdag / donderdag

    Email: H.meijerink@kompas-denbommel.nl



Juf groep 3/4/5: Jolanda de Faria

    Werkdagen: maandag / dinsdag/woensdag

    Email: j.defaria@kompas-denbommel.nl



Juf groep 3/4/5: Wilma Poldervaart

    Werkdagen: woensdag / donderdag / vrijdag

    Email: w.poldervaart@kompas-denbommel.nl

 



Juf groep 6/7/8: Maartje Vitters

    Werkdagen: maandag / dinsdag

    Email: m.vitters@kompas-denbommel.nl


Juf groep 6/7/8: Mirjam Looij

    Werkdagen: dinsdag woensdag / donderdag / vrijdag

    Emailm.looij@kompas-denbommel.nl



Juf IB / RT taken: Mirjam Looij

   IB-dag: dinsdag

    Email: M.Looij@kompas-denbommel.nl

                                                                     

                                                                   

Klassenassistent/ RT-taken; Ariëtte Hage

maandag en vrijdagochtend

                                                         

                                                              

Vaste invalkracht: Annelies Hokke

dinsdagmiddag

                                                           

                                                                              

Conciërge: Joyce Geluk